Aktualności

  Zliczanie osób na szlakach pieszych i rowerowych

  27.02
  2024

  Szlaki piesze i rowerowe są ważnymi przestrzeniami rekreacyjnymi i wypoczynkowymi, które przyciągają ludzi w każdym wieku chcących cieszyć się przyrodą i prowadzić aktywny tryb życia. Zrozumienie ruchu odwiedzających ma kluczowe znaczenie dla skutecznego zarządzania szlakami, dystrybucji zasobów i poprawy doświadczeń użytkowników.

  Główne cechy:

  1. Alokacja zasobów: Dokładne dane na temat wykorzystania szlaków pomagają w efektywnej dystrybucji zasobów. Znajomość godzin szczytu i popularnych obszarów pozwala na planowanie prac konserwacyjnych, zarządzanie wywozem śmieci i utrzymanie infrastruktury szlaków.
  2. Ulepszone wskaźniki bezpieczeństwa: Monitorowanie ruchu na szlakach pozwala na identyfikację potencjalnie zatłoczonych obszarów i odpowiednie wdrożenie środków bezpieczeństwa. Pozwala to zoptymalizować oznakowanie szlaków, rozmieścić personel w najbardziej ruchliwych okresach i poprawić ogólne bezpieczeństwo odwiedzających.
  3. Poprawa doświadczeń użytkowników: Zrozumienie wzorców ruchu na szlakach umożliwia ich zarządcom dostosowanie doświadczeń odwiedzających. Mogą oni tworzyć bardziej przyjemne i przyjazne dla użytkownika środowiska, identyfikując preferowane trasy.
  4. Planowanie miasta i rozwój infrastruktury: Dane z liczenia osób na szlakach mogą być wykorzystywane do planowania urbanistycznego. Pomaga to zidentyfikować popularne trasy, określić, gdzie potrzebne są nowe szlaki oraz zintegrować infrastrukturę pieszą i rowerową z planami rozwoju miast.

   

  System zdalnego monitorowania temperatury i wilgotności w magazynach i składach

  13.10
  2023

  System monitorowania temperatury i wilgotności w magazynach i składach produktów pozwala na automatyzację kontroli temperatury i wilgotności  w celu obniżenia kosztów ogrzewania i wentylacji, a także kontroli parametrów środowiska przechowywania produktów i urządzeń.

  Główne cechy:

  1. Zwiększa wartość usług w oczach klientów – zapewnia wysokiej jakości standardy usług w zakresie przechowywania produktów.
  2. Monitorowanie z dowolnego miejsca w dowolnym czasie – zapewnia konrolowanie pomieszczeń zdalnie przez internet 24/7.
  3. Wysyłanie powiadomień – ostrzega, gdy temperatura lub wilgotność przekroczą dozwolone parametry w czasie rzeczywistym.
  4. Oszczędność zasobów – poprzez automatyzację kontroli nie ma potrzeby sprawdzania ręcznego.
  5. Ograniczanie kosztów –  zmniejsz koszty związane z konserwacją systemu ogrzewania i wentylacji, zapobiegaj kosztownym uszkodzeniom mienia lub przechowywanego sprzętu.

   

   

  System zdalnego monitorowania temperatury i wilgotności w aptakach i laboratoriach

  11.10
  2023

  System zdalnego monitorowania temperatury dla aptek i magazynów farmaceutycznych dostarcza szczegółowych informacji o temperaturze i wilgotności przechowywania produktów medycznych.

  Główne cechy:

  1. Ograniczenie psucia się produktów aptecznych – kluczowy personel otrzymuje alerty w czasie rzeczywistym przez e-mail lub SMS, jeśli wilgotność lub temperatura lodówki są poza dozwolonym zakresem.
  2. Monitorowanie pomieszczeń z dowolnego miejsca – dostęp do zdalnego monitoringu przez internet 24/7.
  3. Zgodność z przepisami – monitorowanie temperatury lodówki lub pomieszczenia jest obowiązkiem wynikającym z przepisów zawartych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 27 października 2022 r. w sprawie podstawowych warunków prowadzenia apteki.
  4. Zapobieganie awariom sprzętu – wysyłanie wczesnych znaków ostrzegawczych w celu zapobiegania awariom sprzętu chłodniczego.
  5. Oszczędzanie czasu i zasobów – system zdalnego monitorowania automatycznie śledzi temperaturę i wilgotność, dzięki czemu nie ma potrzeby ręcznego sprawdzania.

   

   

  Zewnętrzne liczniki osób dla obszarów bez prądu

  02.06
  2023

  Zewnętrzny system liczenia pieszych dla parków, obiektów rekreacyjnych i szlaków pomaga wykryć liczbę osób odwiedzających miejsce publiczne, a także śledzić trendy odwiedzin. Pomaga zaplanować pracę personelu i czynności konserwacyjne oraz dostarcza informacji do wniosków o dofinansowanie i kalkulacji inwestycji.

  Główne cechy systemu:

  1. Zaprojektowany na zewnątrz. Bezprzewodowe liczniki pieszych z solidną wodoodporną i anty-wandalową obudową.
  2. Rozszerzona pamięć. Liczniki osób na zewnątrz mają wbudowana pamięć do przechowywania statystyk ruchu pieszych do 250 dni.
  3. Licznik kierunkowy. Jednokierunkowe i dwukierunkowe algortymy do zliczania osób.
  4. Łatwa i bezprzewodowa instalacja. Bezprzewodowe czujniki zewnętrzne zasilane bateriami i niewymagające okablowania do ich instalacji.
  5. Długa żywotność baterii. Jednokierunkowe czujniki zliczania pieszych działają przy użyciu standardowych baterii AA przez okred do 2 lat, a dwukierunkowych czujników do 1 roku.

   

   

  System zdalnego zliczania osób i monitoringu SensMAX

  02.03
  2023

  Jest nam bardzo miło poinformować, że dzięki nawiązaniu współpracy z firmą SensMax zostaliśmy dystrubutorem urządzeń do bezprzewodowego zliczania osób oraz zdanego monitoringu.

  SensMax jest producentem czujników typu IoT dla odbiorców biznesowych.

  SensMax opracowuje i produkuje wysokiej jakości, nowoczesne urządzenia dla biznesu z wygodnym i intuicyjnym interfejsem dla każdego z urządzeń. W ofercie znajdują się różne typy urządzeń, spełniające różnorodne wymagania biznesu. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych technologii, nowoczesnych rozwiązań i najnowszych komponentów. Dlatego z korzystając z tych rozwiązań możesz „nadążyć za duchem czasu”!

   

  KLIPSY ANTYKRADZIEŻOWE CONCEPT TAG – NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

  09.09
  2021

  Miło nam poinformować, że dzięki nawiązaniu współpracy z firmą AGON SYSTEMS LTD zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów antykradzieżowych Concept Tag!

  Klipsy antykradzieżowe Concept Tag produkowane przez firmę AGON, zostały nagrodzone i uznane za najbardziej innowacyjny produkt w dziedzinie EAS (Electronic Article Surveillance) od 30 lat. Redukują one liczbę kradzieży w sklepach nawet o 75%!

  Zabezpieczenie odzieży Concept Tag

  SYSTEMY LICZENIA OSÓB DO SKLEPÓW – JAK DZIAŁAJĄ?

  19.05
  2021

  Na rynku istnieje kilka rodzajów systemów liczenia osób, które dzieli się na dwie główne kategorie: mechaniczne i elektroniczne.

  LICZNIKI KLIENTÓW W SKLEPACH I MARKETACH – W JAKIM CELU JE MONTUJEMY?

  19.05
  2021

  Licznik klientów jest strategicznym narzędziem działalności handlowej, która w ten sposób ma możliwość badania przepływu odwiedzających punkt sprzedaży. Uzyskane informacje są wykorzystywane przy określaniu strategii i inicjatyw marketingowych mających na celu poprawę sprzedaży. American Security Polska oferuje różne rozwiązania skierowane na potrzeby klienta.

  EUROSHOP 2020

  21.02
  2020

  Po raz kolejny, firma AMERSEC LTD wzięła udział w Międzynarodowych Targach Wyposażenia Sklepów, Sprzedaży i Reklamy EuroShop w Dusseldorfie, gdzie zaprezentowała swoje najnowsze produkty. Jako generalny dystrybutor produktów AMERSEC w Polsce, odwiedziliśmy naszego Partnera. Z nowości, AMERSEC LTD zaprezentowało systemy RFID oraz najnowszą wersję platformy do zarządzania AMERSEC STORE MONITOR. Godnym polecenia naszym klientom, są również najnowsze anteny sufitowe do montowania nad wejściem do sklepu.

  Retail Show 2019

  29.11
  2019

  X Edycja Międzynarodowych Targów RetailShow 2019

  Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow w Warszawie już za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszego stoisko i zapraszamy do współpracy!

   

  15-LECIE FIRMY

  15.08
  2019

  Świętujemy 15 rocznicę założenia firmy AMERICAN SECURITY POLSKA !
  Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju naszej firmy!

ul. Gen. Bora-Komorowskiego 38, 36-100 Kolbuszowa

Projekt i realizacja: BigCom