O firmie

Firma American Security Polska powstała w 2004 r. jako Generalny Przedstawiciel firmy American Security Ltd., która działa na światowym rynku zabezpieczeń od ponad 20 lat. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży Elektronicznych Systemów Antykradzieżowych (EAS) służących do zabezpieczenia przed kradzieżami w sklepach i centrach handlowych.

Dzięki międzynarodowym partnerom i długofalowej współpracy ze światowymi liderami w przemyśle zabezpieczeń, American Security Polska oferuje najwyższej jakości zabezpieczenia, we wszystkich kategoriach cenowych.

Odpowiadając na rosnące i ciągle zmieniające się potrzeby naszych klientów, nasza firma oferuje bramki antykradzieżowe radiowe RF 1,8; 1,95 i 8,2 MHz i akusto-magnetyczne AM 58 kHz, a także wykrywacze metali i magnesu, liczniki klientów, klipsy antykradzieżowe, dezaktywatory do etykiet, wszelkie niezbędne akcesoria, stojaki do tabletów oraz systemy zabezpieczeń kabelkowych do sklepów.

Szczególne polecenia są oferowane przez nas i unikalne na rynku Systemy „2w1”, „3w1” i „4w1” czyli Systemy Antykradzieżowe z wbudowanym w bramki wykrywaczem metalu, wykrywaczem magnesu i licznikiem klientów! Licznik, jak i każdy z wykrywaczy, można również doinstalować do już działających w sklepie bramek antykradzieżowych na zasadzie odrębnego, ale kompatybilnego z bramkami, systemu.
American Security Polska jest również wyłącznym przedstawicielem na Polskę amerykańskiej firmy Se-Kure Controls, Inc., która działa na rynku zabezpieczeń od 1965 roku i jest największym na świecie producentem systemów alarmowych do zabezpieczenia towarów na ekspozycji. Se-Kure Controls, Inc. zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej klasy systemów zabezpieczających do ochrony przed kradzieżą drogiej odzieży oraz małej elektroniki takiej jak: telefony komórkowe, komputery, tablety, sprzęt RTV i wiele innych.


Najważniejszym celem American Security Polska nie jest sama sprzedaż,
ale zapewnienie klientowi optymalnego rozwiązania !
Dzięki szerokiej gamie produktów i ciągłemu procesowi dostosowywania się do potrzeb klientów, firma American Security Polska stała się, w ostatnich latach, jednym z największych dostawców systemów oraz akcesoriów antykradzieżowych w Polsce.

Naszymi Kontrahentami są pojedyncze punkty sprzedaży, duże sieci handlowe, obiekty użyteczności publicznej i inne.

ul. Gen. Bora-Komorowskiego 38, 36-100 Kolbuszowa

Projekt i realizacja: BigCom