Systemy antykradzieżowe do sklepów / Bramki antykradzieżowe EASlogo Amersec Poland American Security Polska
You need help? Call or write:

+48 (17) 22 70 206

  Our references

  rok założenia firmy

  Firma powstała w 2004

  Zapewniamy bogate doświadczenie w branży elektronicznych systemów antykradzieżowych

  logo

  American Security Ltd.

  Generalny Przedstawiciel firmy działającej na światowym rynku zabezpieczeń od prawie 20 lat

  jakość

  Najwyższa jakość produktów

  Dzięki międzynarodowym partnerom i długofalowej współpracy ze światowymi liderami

  top dostawa

  Czołowy dostawca w Polsce

  Dzięki szerokiej gamie produktów i ciągłemu procesowi dostosowywania się do potrzeb klientów

  bramki antykradzieżowe

  Amersec Poland oferuje elektroniczne systemy antykradzieżowe do sklepów. Nasze zabezpieczenia są skuteczne i w pełni dostosowane do potrzeb klientów.

  Systemy zabezpieczające przed kradzieżą, dedykowane są głównie sklepom zlokalizowanym w galeriach i centrach handlowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i współpracy z liderami światowego rynku zabezpieczeń antykradzieżowych, możemy zaoferować najwyższej jakości sprzęt i akcesoria, dostosowane do indywidualnych preferencji, budżetu i profilu działalności klientów.

  Nasz asortyment zawiera bramki antykradzieżowe RF, bramki antykradzieżowe AM, klipsy i etykiety zabezpieczające, wykrywacze metalu, dezaktywatory do etykiet, antykradzieżowe systemy kabelkowe, stojaki i uchwyty na tablety, akcesoria i inne zabezpieczenia sklepowe. Systemy EAS są dyskretne, łatwe w obsłudze, personalizacji i konserwacji. W ofercie posiadamy duży wybór bramek antykradzieżowych, opartych na skutecznej technologii.

  Proponujemy również wsparcie techniczne działalności, oprócz systemów antykradzieżowych EAS oferując liczniki klientów i oprogramowanie dla sklepów, które pozwala na gromadzenie statystyk i informacji. Dzięki temu można planować skuteczne kampanie marketingowe, czy też zwiększyć efektywność pracy zespołu. Mamy na koncie setki realizacji w całym kraju. Zaufały nam cenione marki. Zawsze działamy zgodnie z oczekiwaniami klienta. Nie czekaj i dołącz do grona naszych partnerów już teraz! Wyróżnia nas szybkość realizacji zamówień oraz kompleksowość usług - z montażem i konfiguracją ustawień włącznie. Amersec - bramki antykradzieżowe, klipsy, etykiety, liczniki klientów. Zapraszamy do skorzystania z oferty zabezpieczeń EAS!

  What's new?

  ul. Gen. Bora-Komorowskiego 38, 36-100 Kolbuszowa

  Projekt i realizacja: BigCom