American Security Polska

Firma American Security Polska powstała w 2004 r. jako Generalny Przedstawiciel firmy  American Security Ltd.,  która działa na światowym rynku zabezpieczeń od prawie 20 lat. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży Elektronicznych Systemów Antykradzieżowych (EAS) służących do zapobiegania kradzieżom w sklepach i centrach handlowych. Dzięki międzynarodowym partnerom i długofalowej współpracy ze światowymi liderami w przemyśle zabezpieczeń, American Security oferuje najwyższej jakości produkty, we wszystkich kategoriach cenowych.
Odpowiadając na rosnące i ciągle zmieniające się potrzeby naszych klientów, nasza firma oprócz radiowych RF 1,8, 1,95 i 8,2 MHz i akusto-magnetycznych AM 58 kHz bramek antykradzieżowych, oferuje również wykrywacze metali i magnesu, liczniki klientów, wszelkie niezbędne akcesoria oraz systemy zabezpieczeń kabelkowych.
Szczególne polecenia są  oferowane przez nas i unikalne na rynku Systemy „2w1”, „3w1” i „4w1” czyli Systemy Antykradzieżowe z wbudowanym w bramki wykrywaczem metalu, wykrywaczem magnesu i licznikiem klientów! Licznik, jak i każdy z wykrywaczy, można również doinstalowac do już działających w sklepie bramek antykradzieżowych na zasadzie odrębnego, ale kompatybilnego z bramkami, systemu.

American Security Polska jest również wyłącznym przedstawicielem na Polskę amerykańskiej firmy Se-Kure Controls, Inc., która działa na rynku zabezpieczeń od 1965 roku i jest największym na świecie producentem systemów alarmowych do zabezpieczania towarów na ekspozycji. Se-Kure Controls, Inc.  zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej klasy systemów zabezpieczających do ochrony przed kradzieżą drogiej odzieży oraz małej elektroniki takiej jak: telefony komórkowe, komputery, tablety, sprzęt RTV i wiele innych.
Więcej na temat tych produktów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.americansecurity.eu

 

Dzięki szerokiej gamie produktów i ciągłemu procesowi dostosowywania się do potrzeb klientów, firma American Security Polska stała się, w ostatnich latach, jednym z największych dostawców systemów oraz akcesoriów antykradzieżowych w Polsce. Naszymi Kontrahentami są pojedyncze punkty sprzedaży, duże sieci handlowe, obiekty użyteczności publicznej i inne.

Najważniejszym celem American Security Polska nie jest sama sprzedaż, ale zapewnienie klientowi optymalnego rozwiązania!

 

  • Indywidualne rozwiązania dla każdego sklepu, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich użytkowników - od pojedynczych salonów sprzedaży po sieci hipermarketów
  • Minimalizację strat poprzez zapobieganie oraz wykrywanie prób kradzieży
  • Efektywne zarządzanie poprzez wdrożenie odpowiednich rozwiązań antykradzieżowych
  • Rozwiązania informatyczne do gromadzenia danych i obsługi technicznej
  • Wykorzystanie informacji o przepływie klientów do efektywnego zarządzania personelem i opracowania strategii marketingowej
  • Bezpośrednie wsparcie techniczne klientów
  • Przyjazny i kompetentny personel
  • Ciągły rozwój i podejmowanie działań związanych z dostosowaniem się do najnowszych trendów

 

AKTUALNOŚCI

2018-10-23 13:54:18

Targi RetailShow 2018

IX Edycja Międzynarodowych Targów RetailShow 2018

więcej